Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

Arkadaşların önemi herkes için büyüktür. Arkadaşlar, zor zamanlarda en büyük destekleyicilerdir, size destek olurlar ve sıkıntılarınızı paylaşabilirler. Peki onların özel günlerinde siz neler yapıyorsunuz. Arkadaşa doğum günü için hediye fikirleri arayışı içerisine girebilirsiniz. Bu noktada Popilero’da hediye kutusu, arkadaşa doğum günü hediye kutusu seçenekleri arasından arkadaşınızın zevkine uygun seçebileceğiniz birbirinden güzel ve farklı içerikleri olan hediye kutuları mevcuttur. Bu güzel hediye kutuları yanında bir de arkadaşa doğum günü mesajı yazarak hediye ile birlikte onu mutlu edebilirsiniz. Ayrıca kişiye özel hediyeler son dönemde oldukça popülerdir. Bu tarz hediyelere de göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları Örnekleri

Arkadaşlar birlikte keyifli vakitler geçirilen ve en özel anlarınıza ortak olabilen kişilerdir. Birlikte yapılacak etkinlikler, gülmek, oyun oynamak veya sadece sohpet etmek arkadaşlarınızla olan bağlarınızı daha da güçlendirir ve onları değerli kılar. Onlara özel günlerinde pasta, hediye almak istersiniz ve bunun yanında da güzel doğumgünü mesajları arayışı içinde olabilirsiniz. Bunun için sizlere bu yazımızda arkadaşa doğum günü mesajları örnekleri derledik. Sizde onlara doğum günlerinde ne yazacağınızı bilemiyorsanız buradan sevdiğiniz yazıları inceleyebilirsiniz. İşte arkadaşa doğum günü mesajları örnekleri:

 • Doğum günün kutlu olsun sevgili arkadaşım. Senin gibi özel bir insanla zaman geçirmek benim için büyük şans. Umarım bu yeni yaşın sana mutluluk, sağlık ve başarı getirir. İyi ki doğdun.
 • Doğum gününü en içten duygularımla kutluyorum. Yanımda olduğun her anı değerli kılan harika değerli arkadaşım, seni çok seviyorum. Hayatının sonuna kadar mutluluklarla dolu anılarla bir yolculuk geçirmen dileği ile.
 • Doğum günün kutlu olsun canım dostum. Seni iyi ki tanımışım, senin gibi samimi, anlayışlı ve güvenilir bir arkadaşa sahip olduğum için çok şanslıyım. Yeni yaşında tüm dileklerin kabul olsun ve tüm güzellikler seni bulsun.
 • Bu gün senin en özel günün. Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın sana sağlık, huzur ve bolca mutluluklar getirsin. Her zaman güler yüzlü enerji dolu bir insan olduğun için birlikte çok güzel vakitler geçirdik. Bunun uzun yıllar böyle devam etmesini diliyor ve seni kalpten kucaklıyorum.
 • Arkadaşım, iyi ki doğdun, iyi ki varsın. Senin gibi bir dosta sahip olduğum için çok şanslıyım. Birlikte ne güzel anılar biriktirdik, birlikte güldük, birlikte ağladık, şimdi birlikte büyüme vakti. Güzel günlere umutla yürümen dileği ile iyi ki doğdun biricik arkadaşım.

En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

En yakın arkadaşa doğum günü mesajları” olarak birçok seçenek ve yazı örnekleri bulabilirsiniz. Hele ki uzun yıllardır devam eden bir arkadaşlığınız varsa tüm anılarınızdan oluşturabileceğiniz birçok doğum günü mesajları bulabilirsiniz. İşte en yakın arkadaşa doğum günü mesajları:

 • Benim güzel arkadaşım, iyi ki doğdun. Sen benim için bu hayatta yeri asla doldurulamayacak olan kardeşten öte bir dostsun. Seni tanıdığım için ve arkadaşlığızın hiç zarar görmediği için çok mutluyum. Sen bana her zaman destek olan, en kötü anımda her an koşabilecek tek dostsun. İyi ki varsın, iyi ki doğdun arkadaşım.
 • Candan öte arkadaşım, nasıl anlatabilirim nasış tarif edebilirim bilemiyorum ama sen benim başıma gelen en güzel şeylerden birisin. Böyle bir arkadaşlık ilişkisi olamaz bunun adı olsa olsa kardeşliktir. Benim yeri geldiğinde bir lokmayı bile paylaşabilen insan doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.
 • İyi ki doğdun hayat arkadaşım, tüm güzellikler senin karşına çıksın ve hep mutlu ol, iyi ki varsın.
 • Böyle bir arkadaşa sahip olmak için ben yaptım bilmiyorum ama yapmış olduğum iyilik ve güzellikler olmuş ki karşıma sen çıkmışsın. Bunun başka bir açıklaması olamaz. Beni hep toparlayan, dertlerimi dinleyen ve beni yargılamadan yanımda olan biricik arkadaşım hakkın bende çok fazla, doğum günün kutlu olsun.
 • Güzelliklerle dolu koca bir kalp gönderiyorum sana, içinde seni mutlu edecek güzel şeyler var umarım beğenirsin ve mutlu olursun. Yeni yaşın kutlu olsun canım arkadaşım.
 • Sevgili arkadaşım, doğumgünün kutlu olsun sağlıkla. Kalbinden geçen tüm dileklerinin gerçek olacağı bir yıl diliyorum. Seni seviyorum.
 • Benim güzel kalpli, dürüst ve çalışkan arkadaşım. Hayatta her zaman başarılarının devamını diliyorum, şansın bol bahtın yolun her zaman açık olsun, iyi ki doğmuşsun.
 • Benim bu dünyadaki en sevdiğim arkadaşım. Seninle olduğum tüm zamanlar ayrı güzel fakat birbirimizden ayrıldığımız zamanlarda seni öyle çok özlüyorum ki, sensiz bazen hiç bir şeyi halledemiyor muşum gibi geliyor. Benim can yoldaşım, uzaklardan seni kocaman kucaklıyorum, doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşa Duygusal Doğum Günü Mesajları

Arkadaşlar çok özel ve güzel oldukları kadar bazen de bizleri duygulandırabilirler. Bazen uzağa giderek, bazen hastalanarak, bazen de zor günler geçirerek. Böyle olduğu zamanlarda onların özel günlerinde arkadaşa duygusal doğum günü mesajları yazmak istersiniz. Hatta bazen bu konuda üzüntüden veya duygusallıktan ne yazacağınızı bilemeyebilirsiniz. Bu yüzden aşağıda arkadaşa duygusal doğum günü mesajları örnekleri bulabileceğiniz maddeler sıraladık:

 • İlk defa bir doğum gününde bende uzaktasın. İlk defa bu özel gününde yanında olamayacağım için çok üzgünüm canım arkadaşım. Ama seni tüm kalbimle kucaklıyor ve kocaman öpüyorum. Aramızda mesafeler olsa da ben her zaman senin bir telefon kadar uzağındayım. Doğum günün kutlu olsun biricik.
 • Bu gün en özel günlerden biri. Çünkü bu gün dünyanın en tatlı insanı, en güler yüzlü kişisi ve en mutluluğu hak eden insanın en güzel arkadaşın doğum günü. Böyle bir günde duygusallaşamayız, aksine daha çok gülmeliyiz. Çünkü sen gülmeyi hak ediyorsun canım arkadaşım.
 • İyi ki doğdun iyi ki varsın. Varlığın bu hayattaki herkese inanılmaz iyi geliyor, iyi ki doğdun güzellik, seni seviyorum.
 • Hadi bakalım yeni yaşın kutlu olsun. Ağlamak yok, ben ve sevdiklerin her zaman senin yanındayız. Bu zor günleri birlikte atlatacağız ve el ele çıkacağız o karanlıklardan. Sen çok güçlü bir insansın bu doğum gününü gücünle anacağız. İyi ki doğdun güzel arkadaşım.
 • Bu gün senin doğum günün ve ben bu gün seni çok mutlu etmek için elimden geleni yapacağım. Çünkü sen benim en değerli arkadaşım ve kardeşimsin. Artık senin gülme vaktin geldi, ağlamak yok hadi toparlan ben varım ve daima yanındayım, iyi ki doğdun benim can dostum.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Doğum Gününde Kankaya Ne Yazılır?

Doğum gününde kankaya şu mesajlar yazılabilir;
●     İyi ki doğdun kankacığım
●     Sen bu hayata iyi ki gelmişsin iyi ki doğdun canım kankam
●     Doğum günün kutlu olsun best kankam
●     Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin canım kankam.
●     Hayattaki en büyük iyikim, iyi ki doğmuşsun can kankam.

Arkadaşa En Anlamlı Doğum Günü Mesajı Ne Yazılır?

Canım dostum, doğum günün kutlu olsun iyi ki doğdun iyi ki varsın. Her mum hayatının bir ışığı. Pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni yaşın kutlu olsun canım arkadaşım.

Arkadaşa Komik Doğum Günü Mesajı Ne Yazılır?

Arkadaşa komik doğum günü mesajı örnekleri:
●     Mutlu olmak sana yakışır, mutluluğun olmaksa bana.
●     Doğdu güneşimiz, iyi ki doğdun güzel dost.
●     Eksik olma çünkü varlığın çok güzel kanka. İyi ki doğmuşsun.
●     Yeni yaşını kutlar, eski yaşını şutlarım kankam iyi ki doğdun.

MenuFavorilerimHesabım Başa Dön
0