Hediye Kutusu

İstanbul içerisinde 12:00’a kadar verilen tüm hediye kutuları aynı gün teslim edilmektedir.

İstanbul dışındaki tüm şehirlere aynı gün ücretsiz olarak kargo ile gönderim sağlıyoruz yakınlık derecesine göre 2 iş günü içerisinde teslimatını sağlıyoruz.

Müşteri talebine göre hasar gören ürünün aynısını ücretsiz bir şekilde alıcıya teslim etmekteyiz.

Hediye kutularımız içinde hediyeyi verecek kişinin seçeceği farklı hediyeler bulunur.

Popilero’da, Sevgililer Günü başta olmak üzere çok sayıda özel gün için hediye kutusu hazırlanmaktadır.

Kişinin zevkine göre Anneler Günü hediye kutusu tercih edilebilir. Popilero’nun geniş ürün yelpazesi içinde her zevke hitap eden kutu çeşitlerini bulabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak Kendi Hediye Kutunuzu oluşturabilirsiniz.

Tabi ki kurumsal hediye sektöründe hizmet vermekteyiz firmanıza özel baskılı veya baskısız Kurumsal Hediye hizmetimiz mevcuttur.

Hediye Kutusu

İnsanlar kendilerini mutlu etmek ve özel günlerinde değerlerini göstermek için birbirlerine farklı hediyeler alırlar. Bir hediyenin memnuniyet yaratması için alınma amacına uygun olması son derece önemlidir. Bu amaç ne olursa olsun, hediye almak isteyenler için pek çok alternatif var. Hediye kutusu ise son yıllarda giderek daha popüler hale geldi. Diğer yandan bu tarz hediye kutuları hazırlamanın farklı püf noktaları da bulunuyor.

Hediye Kutusu Nedir?

Hediye kutusunun ne olduğunu merak edenler için “belirli bir konsepte göre hazırlanmış ve içinde birden fazla hediye bulunan kutular” olarak tanımlamak yanlış olmaz. Özellikle genç ve orta yaşlılar arasında oldukça popüler olan hediye kutusu, sevdiklerine birden fazla hediye vermek isteyen insanlar tarafından tercih edilmektedir.

Hediye Kutusu Nasıl Hazırlanır?

Hediye kutusu nasıl hazırlanır sorusunun cevabını arayanlar veya hediye kutusu hazırlamak isteyenler, aşağıdaki noktalara dikkat etmelidir:

  • Hazırlanacak hediye kutusu ve hediyenin alınma amacı eşleşmelidir. Sevgililer Günü için hazırlanmış bir hediye kutusunun ile Babalar Günü’nde, babalarımız için hazırlanmış bir kutu ile aynı olması çok uygun olmaz. Bu nedenle öncelikle kutunun ve içindeki hediyelerin amacına uygun olmasına özen gösterilmelidir.
  • Bir hediye kutusu hazırlarken kutunun içine güzel hediyeler seçmek de önemlidir. Bu hediyelerin, kutuyu alacak kişinin zevk ve tercihlerine göre şekillendirilmiş olması hediyenin amacına ulaşmasını sağlar.
  • Kişiselleştirilmiş hediyeler, normal hediyelerden daha fazla takdir edilir. Bu nedenle hediye kutusu hazırlanırken verilecek kişiye özel olarak oluşturulması daha şık olacaktır. Hediye kutusunda yer alan kişinin isminin yazılması, kutunun içindeki ürünlerin isimlendirilmesi ve fotoğraflanması bu anlamda yapılabilecek şeylerden biridir.
  • Hediye kutusunun içindeki eşyaların yanı sıra, kutunun kendisi de oldukça önemlidir. Kutuları daha estetik hale getirmek için çok sayıda kurdele, süs çiçeği veya tül ile süslemeniz önerilir.

Hediye Kutusu Çeşitleri Nelerdir?

Hediye kutusunun hazırlanma şekli, verilecek hediyenin amacına ve içerdiği ürüne göre farklılık göstermektedir. En fazla tercih edilen hediye kutusu çeşitleri ise şöyledir:

Konsept Hediye Kutusu

Hediye kutuları çeşitleri içerisinde konsept hediye kutuları önemli bir yere sahiptir. Bu kutular aynı zamanda belirli bir anlam taşırlar. Diğer yandan Popilero’nun hazırladığı konsept hediye kutuları, özellikle alınan hediye konusunda kararsız olanlar için büyük kolaylık sağlıyor.

El Yapımı Hediye Kutusu

El yapımı hediyeler, her zaman insanların kalbinde daha derin bir iz bırakır. Çünkü çok emek isteyen ve hazır bir hediye gibi olmayan kutulardır. Bu ise hediyenin daha değerli olarak algılanmasını sağlar. El yapımı hediye kutuları da aynı şekildedir. Evde kolayca tasarlanıp paketlenebilen hediye kutuları, özel günlerde beğenilenler arasındadır.

Ahşap, karton veya diğer malzemelerden yapılabilecek el yapımı hediye kutuları için Popilero’da pek çok tasarım fikri bulabilirsiniz.

Kişisel Hediye Kutusu

Kişiselleştirilmiş hediyeler, el yapımı hediyeler kadar mutluluk yaratır. Sevdiğiniz biri için emek verilerek hazırlanan bir hediye, manevi açıdan daha değerlidir. Bunun yanı sıra hediyenin özgünleşmesini ve özel bir anlam ifade etmesini sağlar. Benzer şeyler hediye kutuları için de bu durum, geçerliliğini koruyacaktır.

İsimli veya görselli hediye kutuları, herkese hitap eden ve ayrıcalığı olmayan kutuların aksine hediyenin etkisini on kat artıracaktır. Ayrıca bu durum, kutudaki hediyelerin kişiselleştirilmesi ile pekiştirilmektedir.

Hazır Yapılmış Hediye Kutuları

Bazı kişiler el yapımı bir hediye kutusu yapmak istemektedir fakat bunun için yeterli zamanları yoktur. Bu kişiler için hazır yapılmış hediye kutuları bulunmaktadır. Çeşitli tasarım fikirlerinin hayat bulduğu hazır hediye kutuları, dolu ve boş olarak bulunabilmektedir. Boş kutular, onları alan kişilerin tercihlerine göre farklı hediyeler ile doldurulur. Bu hediye kutularının içeriği tanımlanabildiği için daha çekici olarak kabul edilir.

Popilero üzerinden birbirinden farklı hediye kutularına ulaşabilirsiniz. Sizin için özel olan insanların özel günlerini, benzersiz hediye kutuları ile taçlandırın!