Sevgiliye Hediye Seçmekte Zorlananlar için Öneriler

Hediye tercihi, her zaman karar verilmesi zor bir konu olmuştur. Nitekim alınabilecek bu kadar ürün olmasına rağmen kararsız kalmamız şaşırtıcıdır. Hele ki sevgiliye hediye alma söz konusu olduğu zaman, işler daha da zorlu bir hale gelir. Bunların altında yatan temel sebep, aldığımız hediyeyi kız veya erkek arkadaşımızın beğenip beğenmeyeceğidir. Hatta bazen aldığımız hediyeyi beğenmesine rağmen aklımızda oluşan “Daha çok beğeneceği bir şey alabilirdim.” düşüncesidir.

Aklınızda pek çok hediye fikirleri olabilir, kararsız da kalabilirsiniz.  Bu esnada endişelenmenize hiç gerek yok. Sevgilinize alacağınız doğum günü ya da Sevgililer Günü hediyesinde önemli olan bunu düşünmenizdir. Çünkü özel günlerde hediye almak karşı tarafa değer verdiğinizi gösterir. Tabii yine de “En iyi hediyeyi ben seçeceğim.” diyorsanız bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sevgiliye hediye alırken öncelikle onun sevdiği, keyif aldığı şeyleri düşünmemiz gerekir.  Böylelikle hediye çemberini daraltmış oluruz. Peki bu hediye çemberi nedir? Sevgilimize ne tarz bir hediye alabiliriz? Gelin bu kategorileri inceleyelim…

Keyifli Vakit Hediye Kutusu

Keyifli Vakit Hediye Kutusu
Keyifli Vakit Hediye Kutusu

Keyifli hediye kutusu, kahve tutkunları için harika bir seçenektir. Sevgilinizle birlikte kahve eşliğinde hoş sohbetler etmeyi seviyorsanız da en iyi hediye alternatifi olabilir. Keyifli Vakit Hediye Kutusu’nun en güzel yanı şık fincanlara ve güzel bir kutu tasarımına sahip olmasıdır. Bu kutunun içinde bulunanlar şu şekildedir:

  • 2 adet bambu tabaklı porselen fincan
  • Okkalı çifte kavrulmuş Türk kahvesi
  • Godiva sütlü ve bitterli Napoliten Cello Naps paketinde çikolata
  • Hediye not kartı

Kutu içinde bulunan hediye not kartına güzel sözler yazarak sevgilinizi mutlu etme şansınızda bulunmaktadır.

Çiçek Hediye Kutusu

Çiçek Hediye Kutusu
Çiçek Hediye Kutusu

Hediye denilince akla gelen ilk şey, çiçeklerdir. Hatta artık özel günlerde hediye olarak çiçek almak çok klişe bir duruma gelmiştir. Lakin Çiçek Hediye Kutusu hediye olarak sadece çiçek almak anlamına gelmez. Çünkü bu kutuda çiçeğin yanında şık ve anlamlı hediyeler de gelmektedir. Bu hediyeler kutusunda bulunanlar ise şu şekildedir:

  • Pembe kılıflı matara
  • Çiçek desenli yelpaze
  • Pierre Cardin krem
  • Patiswiss çilek draje çikolata
  • Kuru çiçek demeti zümrüt

Kız arkadaşınız veya eşiniz çiçek seviyorsa, Çiçek Hediye Kutusu muhteşem bir tercih olacaktır. Üstelik eşinizi hem çiçeklerle hem de yanında gelen zarif hediyelerle mutlu edebilirsiniz.

Mimoza Hediye Kutusu

Mimoza Hediye Kutusu
Mimoza Hediye Kutusu

Sevgiliniz kişisel eşyalardan hoşlanıyorsa, bu hediye kutusu tam size göre! Çünkü Mimoza Hediye Kutusu, özel olarak tasarlanmış bir hediye kitidir. Özel tasarım içeriği sayesinde gönderim yapılacak kişinin beğenisi kazacak ürünlerle hazırlanır. Örneğin, sevgiliniz oda kokularını seviyorsa, içerisinde bulunan Mimoza&Ihlamur Çubuklu Oda Kokusu’na bayılacak. 

Dark Hediye Kutusu

Dark Hediye Kutusu
Dark Hediye Kutusu

Dark Hediye Kutusu, siyah sevenler için çok şık ve klas duran bir hediye seçeneğidir. İçerisinde bulunan benzersiz ürünler de harika bir hediye seçimi olacağının ispatıdır. Örneğin, yazı yazmayı seven bir sevgiliniz varsa, içerisinde bulunan özel kutusundaki roller kalem güzel bir jest olabilir. Kahve sevenler için ise çelik gövdeli French press ve mat siyah şık bir seramik kupa bulunmaktadır. Ayrıca deri kılıflı 16 GB hafızası bulunan bir Metal USB de vardır.

Rose Hediye Kutusu

Rose Hediye Kutusu
Rose Hediye Kutusu

Rose Hediye Kutusu, özel ve şık ürünler bir araya getirilerek oluşturulmuştur. Bu kutuda ağırlıklı olarak pastel renkli ürünlere yer verilmiştir. Bu ürünlerin uyumu da oldukça dikkat çekicidir. İçerisinde bulunan defter, kalem ve termos üçlemesi, yazı yazmayı ve yazarken bir şeyler içmeyi seven sevgiliniz için harika bir hediye olacaktır. Rose Hediye Kutusu, ofis çalışanı bir sevgiliniz varsa veya sevgilinizin doğum günü ise alabileceğiniz hediye setlerinin başında gelmektedir.

MenuFavorilerimHesabım Başa Dön
0