Ofis Hediyesi Nasıl Seçilir?

Ofis hediyeleri, yeni bir işe başlayan veya iş yeri açan sevdiklerinize tam bir motivasyon kaynağı olacaktır. Yeni ofis hediyesi, gönderdiğiniz insanı önemsediğiniz ve değer verdiğinizin somut bir simgesidir.

Sadece yeni iş başlangıcı veya ofis kuruluşunda değil, normal günlerde de ofis hediyeleri gönderilebilir. Yorucu ve stresli geçen bir günde, ofisine gönderilen hediye kimi mutlu etmez ki? Elbette böyle bir jest herkes için günün geri kalanının güzel geçmesini sağlayacaktır.

Ofis hediyeleri, göndereceğiniz kişiye ve yere göre farklılık gösterir. Gönderdiğiniz kişiyi baz alarak farklı alternatifler düşünebilirsiniz. Bunun yanında hediyeler, gönderdiğiniz kurum veya iş yerini anımsatacak bir eşya da olabilir. Doğru ve düşünülmüş seçimler, gönderdiğiniz kişi için çok şey ifade edecektir.

Abartılı bir hediyeye sıcak bakmıyor ama arkadaşınızı küçük bir süsle de hayal kırıklığına uğratmak istemiyorsanız, hediye setleri mükemmel bir orta yol olacaktır. Tüm bu düşüncelerin sonunda karşınıza yeni nesil hediye kutuları çıkar.

Ofis içerisinde çalışırken her baktığında veya kullandığında sizi hatırlayacağı hediyeler, daha anlamlı seçimlerdir. Bu sebeple ofis hediyeleri seçerken kalıcı olmalarına özen gösterebilirsiniz. Ofislerde genellikle kupa bardaklar, fincanlar veya French pressler kullanılır. Bu sebeple en çok tercih edilen kutu içeriklerinde benzer ürünlere yer verilir. Kalem, defter, ajanda ve not defterleri de hediye kutularının vazgeçilmez ürünleri arasındadır.

Ofis Hediyesi Ne Alınır?

Ofis hediyesi olarak farklı tarzlarda birçok hediye alınabilir veya bu hediyeleri birleştirip kişiye özgü bir kutu oluşturulabilir. Erkeğe ve bayana ofis hediyesi, farklı versiyonlarda seçilip düzenlenebilir.

Hediye kutularının içine, mutlu etmek istediğiniz kişiye özgü detaylar eklemelisiniz.  Mesela, kahve aşığı biriyse özel kahveli setlerden birini hediye edebilir, hatta bu setlerin içine farklı ürünler de ekleyebilirsiniz. Bayana veya erkeğe ofis hediyesi almak istiyorsanız, ona göre bir kutu seçebilirsiniz. Spesifik ve hazır kutuları tercih etmek istemiyorsanız, “Kendin Yap” seçeneğiyle; ister pratik ister kişiselleştirilmiş veya yenilebilir içeriklerde kutular tasarlayabilirsiniz.

Ofis hediyesi göndereceğiniz kişinin kim olduğuna ve zamana göre tasarımlar farklılık gösterir. Bu sebeple kategorilere ayrılır ve kutu içerisine eklenen ürünler ona göre belirlenir:

Buna benzer konsept farklılıkları olabilir. Bir de kişi farklılıkları vardır. Ofis hediyeleri aile üyelerine, arkadaşa, sevgiliye veya herhangi bir akrabaya gönderilebilir. Kutu tasarımı ve içeriği de buna göre belirlenir.

Ofis hediyesi seçerken farklı alternatifler mi arıyorsunuz?  O zaman “Yeni Nesil Kutlama: Hediye Kutusu – Popilero” sizin için harika bir rehber olacaktır!

Ofis Hediyesi Olarak Termos Alınır mı?

Ofis hediyeleri seçeneklerinden biri olan termos, soğuk veya sıcak içecekler içmeyi seven herkese hediye edilebilir. Yeni ofis hediyesi konusunda zorluk yaşıyorsanız ve çok kararsızsanız, termos kurtarıcı bir fikir olacaktır. Çünkü günlük hayatta insanlar sürekli olarak bir şeyler içer ve bu içeceği muhafaza etmek zordur. Termos, masaya dökülen içeceklerin, yanan elin veya hızlıca soğuyan çay ve kahvelerin önüne geçer. Ayrıca termos kategorisinde birçok seçenek vardır. Hediye almak istediğiniz kişiye en uygun olan ürünü bulmakta zorlanmazsınız.  Bunlardan bazıları;

Tüm seçeneklere ek olarak, tek bir termos göndermek istemiyorsanız, hazırladığınız kutuya termosu dahil edebilirsiniz. Termos bulunan kutu tasarımınız veya seçiminiz, her ortamda çok kullanışlı bir hediye olacaktır.

Termos seçerken zorlanmayın! Ayrıntılı özellikleriyle Termos sayfamıza göz atın!

MenuFavorilerimHesabım Başa Dön
0