Kurumsal Hediyeler,
Mutlu Sonuçlar!

Popilero Kurumsal hediye, şirketiniz için mutluluk kaynağı hediyeleri taleplerinize göre özelleştirdikten sonra hazırlama, operasyon ve tüm aşamalarında A’dan Z’ye huzur verici bir deneyimi Popilero Kurumsal ile yaşatmaktadır.

Çözümlerimiz

Her Sektöre Uygun Özel Çözümleri Sunuyoruz.

Size Özel Baskı Seçenekleri!

Size ve Kurumunuza Özel Proje Yönetimi!

Hızlı ve Özel Teslimat Fırsatları!

Size Özel Kurumsal Hediye Temsilcisi!

Sistem Nasıl Çalışır?

Hediye Kutusu Seçimi

Kurumunuza ve ekibinize uygun olan renk seçenekleri hediye kutunuzu seçip özelleştirebilirsiniz.

Hediye Seçimi

Popilero kurumsal kataloğundan belirleyeceğiniz ürünler ile hediye kutusu ürünleri seçimi yapabilirsiniz.

Hediye Not Kartı Seçimi

Şirketinize özel not kartı tasarımı tasarım ekibimizle birlikte hazırlayabilir, iletmiş olduğunuz hediye notu ekletebilirsiniz.

Gönderime Hazır

Yeni nesil teslimat seçeneklerimiz ile hediye kutularınız sorunsuz ve garantili bir şekilde teslim edilir.

Hediye Alanları

Etkinlikler

Etkinliklerinizi özel kılacak kurumsal hediye seçenekleri

Mutlu Çalışanlar

Çalışanlarınız için motive edici özel kurumsal hediye seçenekleri

Özel Günler

Özel günlerinizde eşsiz bir hediye deneyimi sunabilirsiniz

Müşterilerinize Özel

Müşterilerinize özel hissetirecek kurumsal hediye deneyimi

PR & Pazarlama

Şirketiniz için etkili pazarlama seçenekleri sunabiliriz.

Mutlu Sonuçlar

Mutlu sonuçlar ile olumlu geri bildirimler alın! 🙂

Sıkça Sorulan Sorular

Seçtiğiniz ürünlere ve kutu adetine bağlı olarak süre değişkenlik gösterebilir. Teslimat talep ettiğiniz tarihten ortalama 5 – 7 iş günü öncesinden bizimle iletişime geçmelisiniz.

Evet! Her döneme özel hazırlanan Popilero hediye kataloğunda yer alan ürünlerden beğendiğinizi seçerek kendi hediye kutunuzu oluşturabilirsiniz. Hediye kutusuna eklemek istediniz ürün kataloğumuz da yer almıyorsa sistemimize kayıtlı anlaşmalı tedarikçilerimizden sizler için talep ettiğiniz ürünü markası ve modeli farketmeden üretim dahi olsa sizler için tedarik edebiliriz.

Evet! Sizin özel talep ettiğiniz satışlarımızda olmayan ürünleri tedarik ederek veya sizin getirdiğiniz ürünü hediye kutularına ekleyebiliriz.

Tabiki! Markanıza özel logo baskılı hediye kutusu başta olmak üzere kupaya baskı, kaleme baskı, deftere baskı, fincana logo baskı, termosa logo baskı ve isim baskı, vb birçok ürünü sizler için logolu tasarlayabiliriz.

Tabiki! Hediye kutusunu hatta her baskı yapılabilecek ürünü isme özel olarak tasarlayabiliriz. Kupa baskı, anahtalık baskı, USB baskı, Powerbank baskı vb ürünleri sizler için tasarlayarak baskı yapabilmekteyiz.

Hediye kutusu siparişlerinizi garantili bir şekilde tüm Türkyiye ’ye ücretsiz olarak dağıtım yapmaktayız. İstanbul siparişlerini özel moto kuryelerle aynı gün teslim etmekteyiz. Satın aldığınız hediye kutuları ister tek adrese, ister tüm hediye kutuları farklı adreslere veya ekibinizin masasına özenle ve garantili olarak teslimat yapmaktayız.

Kurumsal çözümlere
Sevgimizi katıyoruz!

Popilero, ihtiyaçlarınıza ve şirket kültürünüze dayalı, sadakat ve verimlilik artışı sağlayan, maliyetlerinizi minimum seviyede tutan aynı zamanda vakitten tasarruf ettiren benzersiz bir hediye deneyimi sunmaktadır.​

Sektörünüz İçin Spesifik Çözümler!

Kurumlara Özel
Hediye Seçenekleri

Popilero, kurumunuzun ihtiyaçını dönemlere göre hazırladığı kurumsal hediye kataloğu ile özel sunum yapmaktadır. Popilero Kurumsal hediye seçiminde hiçbir bir zaman klasikleşmiş dar kalıplarla sizleri sınırlamaz. Firmanızın ihtiyacını dönemine göre değerlendirir ve A’ dan Z’ye özel proje oluşturarak sizlere hem zaman tasarrufu hemde maddi tasarruflar sağlamış olur. 

Referanslarımız