Kurumsal Hediye,

Mutlu Sonuçlar!

Popilero Kurumsal hediye, şirketiniz için mutluluk kaynağı hediyeleri taleplerinize göre özelleştirdikten sonra hazırlama, operasyon ve tüm aşamalarında A’dan Z’ye huzur verici bir deneyimi Popilero Kurumsal ile yaşatmaktadır.

Firmanıza Özel

Premium Hediye Setleri

Çözümlerimiz

Her Sektöre Uygun Özel Çözümleri Sunuyoruz.

Firmanıza Özel Baskı Seçenekleri!

Kurumunuza Özel Proje Yönetimi!

Hızlı ve Özel Teslimat Fırsatları!

Firmanıza Özel Kurumsal Hediye Temsilcisi!

Sistem Nasıl Çalışır?

Hediye Kutusu Seçimi

Kurumunuza ve ekibinize uygun olan renk seçenekleri hediye kutunuzu seçip özelleştirebilirsiniz.

Hediye Seçimi

Popilero kurumsal kataloğundan belirleyeceğiniz ürünler ile hediye kutusu ürünleri seçimi yapabilirsiniz.

Hediye Not Kartı Seçimi

Şirketinize özel not kartı tasarımı tasarım ekibimizle birlikte hazırlayabilir, iletmiş olduğunuz hediye notu ekletebilirsiniz.

Gönderime Hazır

Yeni nesil teslimat seçeneklerimiz ile hediye kutularınız sorunsuz ve garantili bir şekilde teslim edilir.

Hediye Alanları

Etkinlikler

Etkinliklerinizi özel kılacak kurumsal hediye seçenekleri

Mutlu Çalışanlar

Çalışanlarınız için motive edici özel kurumsal hediye seçenekleri

Özel Günler

Özel günlerinizde eşsiz bir hediye deneyimi sunabilirsiniz

Müşterilerinize Özel

Müşterilerinize özel hissetirecek kurumsal hediye deneyimi

PR & Pazarlama

Şirketiniz için etkili pazarlama seçenekleri sunabiliriz.

Mutlu Sonuçlar

Mutlu sonuçlar ile olumlu geri bildirimler alın! 🙂

Sıkça Sorulan Sorular

Seçtiğiniz ürünlere ve kutu adetine bağlı olarak süre değişkenlik gösterebilir. Teslimat talep ettiğiniz tarihten ortalama 5 – 7 iş günü öncesinden bizimle iletişime geçmelisiniz.

Evet! Her döneme özel hazırlanan Popilero hediye kataloğunda yer alan ürünlerden beğendiğinizi seçerek kendi hediye kutunuzu oluşturabilirsiniz. Hediye kutusuna eklemek istediniz ürün kataloğumuz da yer almıyorsa sistemimize kayıtlı anlaşmalı tedarikçilerimizden sizler için talep ettiğiniz ürünü markası ve modeli farketmeden üretim dahi olsa sizler için tedarik edebiliriz.

Evet! Sizin özel talep ettiğiniz satışlarımızda olmayan ürünleri tedarik ederek veya sizin getirdiğiniz ürünü hediye kutularına ekleyebiliriz.

Tabiki! Markanıza özel logo baskılı hediye kutusu başta olmak üzere kupaya baskı, kaleme baskı, deftere baskı, fincana logo baskı, termosa logo baskı ve isim baskı, vb birçok ürünü sizler için logolu tasarlayabiliriz.

Tabiki! Hediye kutusunu hatta her baskı yapılabilecek ürünü isme özel olarak tasarlayabiliriz. Kupa baskı, anahtalık baskı, USB baskı, Powerbank baskı vb ürünleri sizler için tasarlayarak baskı yapabilmekteyiz.

Hediye kutusu siparişlerinizi garantili bir şekilde tüm Türkyiye ’ye ücretsiz olarak dağıtım yapmaktayız. İstanbul siparişlerini özel moto kuryelerle aynı gün teslim etmekteyiz. Satın aldığınız hediye kutuları ister tek adrese, ister tüm hediye kutuları farklı adreslere veya ekibinizin masasına özenle ve garantili olarak teslimat yapmaktayız.

Kurumsal çözümlere
Sevgimizi katıyoruz!

Popilero, ihtiyaçlarınıza ve şirket kültürünüze dayalı, sadakat ve verimlilik artışı sağlayan, maliyetlerinizi minimum seviyede tutan aynı zamanda vakitten tasarruf ettiren benzersiz bir hediye deneyimi sunmaktadır.​

Sektörünüz İçin Spesifik Çözümler!

Kurumlara Özel
Hediye Seçenekleri

Popilero, kurumunuzun ihtiyaçını dönemlere göre hazırladığı kurumsal hediye kataloğu ile özel sunum yapmaktadır. Popilero Kurumsal hediye seçiminde hiçbir bir zaman klasikleşmiş dar kalıplarla sizleri sınırlamaz. Firmanızın ihtiyacını dönemine göre değerlendirir ve A’ dan Z’ye özel proje oluşturarak sizlere hem zaman tasarrufu hemde maddi tasarruflar sağlamış olur. 

Referanslarımız

Kurumsal Hediye Kutusu

Ofisinizin içinde güçlü bir arkadaşlığın ve dayanışmanın olmasını istemez misiniz? Bunu sağlamak için çalışanlarınızın birbirleri ve işleri ile bağ kurmasına yardımcı olabilirsiniz. Yaratıcı kurumsal hediye fikirleri ile çalışanlarınıza onları önemsediğinizi gösterin. Ekip ruhunun kısa sürede nasıl güçlendiğine tanıklık edin!

Popilero, mutlu ve üretken çalışma alanları yaratmanız için kurumsal hediye ajansı olarak sizlere kusursuz bir fırsat sunuyor. Siz de işyerinizin havasını değiştirmek için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Hediye Nedir?

Hediye seçmenin ne kadar zor olduğunu hepimiz hayatımızın bir noktasında deneyerek öğrenmişizdir. Özel hayatta bile bu kadar zor olan hediye seçimi, kurumsal dünyada da farklı değildir. Kurumsal hediye, bir kurumun çalışanlarına veya müşterilerine sunduğu hediyelerdir. Kurum içi veya kurum dışı olabilecek bu hediyelerin, profesyonel görgü kurallarına göre seçilmesi gerekir.

Özensiz paketlemeler, basit gözüken detaylar belki özel hayatınızda arkadaşlarınız ve aileniz tarafından mazur görülebilir. Ancak iş hayatında bu tür küçük detayların imajınızı ve itibarınızı doğrudan etkileyeceğini unutmamalısınız.

Her şeyden önce kurumsal hediyeler, her ne kadar iyi niyetli birer girişim olsalar da şirket operasyonlarınızın bir parçasıdır. Müşterileriniz veya çalışanlarınıza firmanız ve çalışma şekliniz hakkında fikir verir. Dolayısıyla kurumsal hediye ajansı seçerken en iyisinden daha azına razı olmamalısınız. Aksi takdirde iyi niyetli çabanız kurumunuzun imajı için olumsuz bir görüntü yaratabilir.

Kurumsal Hediyelerin Çalışan Motivasyonuna Etkisi

İşinizin başarılı olmasında hiç kuşkusuz çalışanlarınız büyük bir rol oynar. Çalışanlarınıza hediyeler vermeniz, tüm sıkı çalışmalarını takdir ettiğinizi göstermenin iyi bir yoludur. Detaylı düşünülmüş bir kurumsal hediye paketi, çalışanlarınızın moralini anında yükseltecektir. Ekibinizin enerjisini arttıracak kurumsal hediye fikirleri, uzun mesaileri katlanılabilir kılar.

Ayrıca kurumsal hediyelerin bir diğer rolü de çalışanların firmanıza sadakat duymasını sağlamaktır. Çalışanlarınıza hediye vererek yalnızca değerli olduklarını hissettirmekle kalmaz, şirketinizde daha uzun süre kalma olasılıklarını da arttırırsınız. Özellikle söz konusu en iyi yetenekler olduğunda onlara standartlardan daha fazlasını sunmalısınız.

Kurumsal hediyelerin bir görevi de ofis içi motivasyonu arttırmaktır. Eğer işyerindeki düşük motivasyon sizi endişelendiriyorsa iş arkadaşlarınıza birer hediye göndermeyi denemelisiniz. Kurumsal hediyeler, çalışanlarınızın şirket hedeflerini gerçekleştirme motivasyonunu hızla arttıracaktır.

10 Adımda Kurumsal Hediye Kutusu Nasıl Hazırlanır?

Kurumsal hediye hazırlama sanatı kesinlikle ciddiye almanız gereken bir iştir. Yalnızca logolu kurumsal hediye çeşitleri ile bu sorumluluktan kurtulamazsınız. Elbette paketinizde bunlar da olmalıdır. Ancak her zaman yaratıcı dokunuşlar ve çarpıcı kurumsal hediye fikirleri bulmaya çalışmalısınız. Gerçekten çalışanlarınızda etki uyandıracak bir kurumsal hediye kutusu hazırlamak için şunlara dikkat etmenizi öneririz:

  • Çalışanlarınızın bir listesini çıkarın. Daha çok evden çalışanlar, sürekli ofiste olanlar gibi kategoriler belirleyin. Uzun yıllardır firmanızda olanları, yeni işe aldığınız isimleri düşünün. Böylece herkese uygun hediyeler tasarlamanız daha kolay olacaktır.
  • Bir tema seçmeniz kurumsal hediye kutusu hazırlarken son derece önemlidir. Tema seçmek hem işinizi kolaylaştırır hem de çalışanlarınızın aidiyet hissetmesini sağlar.
  • Bütçenizi belirlemeyi unutmayın. Çok sayıda çalışana sahip bir kurumsanız ve yeterli bütçeniz yoksa minimal ve çarpıcı seçeneklere yönelebilirsiniz.
  • Zevk sahibi tercihlerde bulunmaya önem vermelisiniz. Çalışanlarınızın veya müşterilerinizin, kolaya kaçtığınızı düşünmesini istemezsiniz.
  • Kişisel dokunuşları asla ihmal etmeyin. Kurumsal hediye notları veya tebrik kartları ile her çalışanınız için vakit ayırdığınızı gösterin. Bu sayede onlara hediyeden daha fazlasını sunma şansı yakalarsınız.
  • Hiç katıldığınız kurumsal bir buluşmadan adeta bir yığını andıran hediye kutuları aldınız mı? Aksine hediye kutunuz alıcılara tutarlı bir hikaye anlatmalıdır. Bulduğunuz her şeyi doldurduğunuz bir hediye kutusu, iyi düşünülmüş bir kurumsal hediye ile aynı etkiyi yaratmaz.
  • Uzun süre saklanabilecek bir hatıra eklemeye çalışın. Kurumsal hediye kutunuzda yer alacak bu tür nesneler, markanızın olumlu anılarla hatırlanmasını sağlar.
  • Logolu kurumsal hediye paketleri elbette markanızın akılda kalmasını sağlamak için önemlidir. Ancak ciddi ve zarif bir imaj çizmek istiyorsanız her yerde marka ibarelerinizin olmasına gerek yoktur. Bu tür hediyeler, bir hediyeden çok pazarlama ürünü gibi algılanır.
  • Standart ofis araç gereçleri ile yetinmeyin. İtiraf edelim, çoğumuz bu ofis araç gereçlerinin önemli bir bölümünü kullanmıyoruz. Bunun yerine daha yaratıcı kurumsal hediye fikirleri bulmaya vakit ayırmalısınız.
  • Markanıza özel hediye kutusu tasarımları tercih edin. Çalışanlarınız ve müşterileriniz için sunduğunuz kurumsal hediyeler, şirket operasyonlarınızın bir parçasıdır.

Popilero’da marka kimliğinizi yansıtan logolu kurumsal hediye kutuları için göz alıcı tasarımlar sizi bekliyor.

Ofise Hoş Geldin Hediye Kitleri

İşyerinizin kapısından giren yeni bir çalışan için sıcak bir karşılama yapmak istemez misiniz? Daha iş başı yapmadan yeni çalışanınıza bir hediye kutusu göndermek çok daha enerjik bir başlangıç sağlayacaktır. Ayrıca bunu şirketiniz hakkında bir ilk izlenim oluşturma fırsatı olarak da düşünmelisiniz. Ofise hoş geldin hediye kitleri için kurumsal çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Ofise hoş geldin hediye kitleri, işyerine yeni gelenleri veya yeni işe alınanları karşılamak için oluşturulan benzersiz hediye sepetleridir. Bu karşılama kitleri, yeni iş arkadaşlarına veya çalışanlara, işyerine alışmalarına yardımcı olmak amacıyla verilmektedir.

Terfi Hediye Setleri

Kariyer basamaklarını tırmanmak mutluluk verici olsa da bu yolculuğun zorlayıcı yanları olduğu da bir gerçektir. Terfi eden çalışanlarınız için düzenlediğimiz terfi hediye setleri ile zaman zaman yorucu olabilen bu yolculuğu mutlu bir gülümsemeye dönüştürebilirsiniz. Bir kişinin işyerinde veya bir üst pozisyona terfi etmesi durumunda, kendisine terfi hediye seti adı verilen özel hediyeler verilir. Promosyon hediye setleri, bu kayda değer başarıyı takdir etmek ve alkışlamak için kullanılır. Terfi, kişinin işteki başarılarını ve çabalarını anmak için bir fırsattır.

Özel Günler için Hediye Seçenekleri

Eğer çalışanlarına ve müşterilerine değer veren bir şirket kültürüne sahipseniz bunu göstermek için özel günlerden yararlanabilirsiniz. Popilero, özel günler için firmanıza yaratıcı kurumsal hediye çözümleri sunuyor. Müşterilerinize özel hissettirmek ve iş arkadaşlarınızın motivasyonunu arttırmak için çözümlerimize göz atabilirsiniz. Hediye almayı düşündüğünüz kişinin hobilerine, tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre özel günler için çeşitli hediye olanakları söz konusu olabilir. Özel günler, doğum günleri, anneler/babalar günü, kadın çalışanlar için kadınlar günü, bayram günleri olabilir.

Yılbaşı için Kurumsal Hediye

Her yeni yıl işletmeler için yeni fırsatlar demektir. Siz de önümüzdeki yıla daha dinamik ve enerji dolu bir ekiple adım atmak istiyorsanız çalışanlarınıza bunu gösterebilirsiniz. Yılbaşı için motive edici kurumsal hediye notları ile ekibinizin yılın yorgunluğundan kurtulmasını sağlıyoruz. Şirketinizin adı veya amblemi gibi kişiselleştirilmiş unsurların yer aldığı hediyeler vermeyi düşünün. Şık bir iş hediye sepeti veya çikolata hediye kutuları gibi ağız sulandıran seçenekler sunulduğunda herkes gülümseyebilir. Profesyonelce oluşturulmuş Noel kartları veya teşekkür kartları kullanarak hediye paketinize daha kişisel bir dokunuş katabilirsiniz.

Sevgililer Günü için Kurumsal Hediye

Ofisinizdeki çiftlerin mutluluklarını taçlandırmak, kurumunuzda aile sıcaklığı yaratmak için iyi bir fikir olabilir. Sevgililer Günü için sizlere sunduğumuz kurumsal hediye seçenekleri ile bunu yapabilmenizin yüzlerce farklı yolu var! Daha mutlu bir iş dünyası için marka kültürünüze uygun bir seçenek bulabileceğinizden eminiz.  Sevgililer Günü genellikle sevgiyi ve romantik birliktelikleri onurlandırdığımız dikkate değer bir gün olarak kabul edilir. İş bağlarınızı sürdürmek ve çalışanlarınızı veya iş ortaklarınızı memnun etmek için, kurumsal bağlamda Sevgililer Günü hediyelerini seçerken romantik olmayan ve iş benzeri bir tutum benimsemek çok önemlidir.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için Kurumsal Hediye

İş hayatında kadınların daha güçlü olmasını desteklediğinizi şık bir hediye ile çalışanlarınıza göstermeniz hiç de zor değil. Fikir aşamasından ürün belirlemeye kadar Popilero olarak en uygun hediyeyi seçmenize yardımcı oluyoruz. Sitemiz üzerinden 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için kurumsal hediye bulmanız çok kolaydır. Çeşitli ürünler ve farklı fikirlerle çok özel bir kurumsal hediye sunabilirsiniz.

Tıp Bayramı için Kurumsal Hediye

Hastane atmosferinin stresini azaltmak için kurumsal hediyelerden yararlanmanız mümkün. Doktor kadronuzun gün içinde rahatlamasına yardımcı olacak bir kahve seti, iyi bir hediye olabilir. Daha yaratıcı kurumsal hediye fikirleri için kurumsal hediye ajansı Popilero ile iletişime geçin.  Tıp Günü, doktorları ve diğer tıp profesyonellerini onurlandırmak için önemli bir fırsat olarak görülüyor. Tıp Günü için kurumsal hediyeler seçerken tıp uzmanlarına sağlık sektörüne verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür etmek ve onları takdir etmek çok önemlidir.

Avukatlar Günü için Kurumsal Hediye

Kurumsal hediye çözümlerimizle farklı sektörlerden tüm çalışanların mutluluklarını paylaşmalarına imkân veriyoruz. Hukuk bürosuna yakışacak hem kullanışlı hem de zarif bir hediye için doğru adrestesiniz. Avukatlar Günü, avukatların hukuk mesleğine yaptığı katkıyı onurlandırmak ve tanımak için yaratılmış eşsiz bir bayramdır. Bu önemli profesyonel grubun çabalarını ve başarılarını kutlamak için Avukatlar Günü’nde düşünceli bir kurumsal hediye bulmak çok önemlidir.

1 Mayıs İşçi Bayramı İçin Kurumsal Hediye

Emek ve Dayanışma Günü’nde çalışanlarınızın yanında olduğunuzu hissettirmeniz için onlara anlamlı bir hediye sunabilirsiniz. Tüm zorlukları birlikte aşabileceğinizi gösteren kurumsal hediye seçimi için hizmetlerimizden yararlanın. 1 Mayıs İşçi Bayramı, küresel işçi sınıfının haklarına ve çalışma koşullarına saygı duyduğumuz bir gündür. İşçi Bayramı için kurumsal hediyeleri seçerken çalışanlarınızın çabalarını ve başarılarını takdir ederken işçi sınıfının sosyal ve ekonomik haklarını vurgulamak çok önemlidir.

Hemşireler Günü için Kurumsal Hediye

Hemşireler Günü’ne özel tasarımlar için yaratıcı tasarım ekibimizden destek alabilirsiniz. Popilero olarak hızlı ve mutlu sonuçlarla çalışanlarınızdan olumlu geri bildirimler almanızı sağlıyoruz. Hemşireler Günü’nde hemşirelerin sağlık sektörüne sağladığı önemli rolleri ve katkıları onurlandırıyoruz. Hemşireler Günü için kurumsal hediye seçerken sağlık sektöründe çalışan hemşireleri takdir etmek ve onurlandırmak çok önemlidir. Onlara kendilerini önemli ve değerli hissettirecek hediyeler seçmek önemlidir.

Anneler Günü için Kurumsal Hediye

Profesyonel hayatın koşturmacaları ile annelik sorumluluklarını bir arada yürütmek yorucu olabilir. Çalışan anneler için güzel bir hediye kutusu tasarlamaya ne dersiniz? Böylece biraz rahatlamalarını sağlayabilir, iş ve günlük yaşamın stresini hafifletebilirsiniz. Anneler Günü’nde anneleri ve diğer anne figürlerini kutluyoruz. Anneler Günü’nü profesyonel bir ortamda kutlamak istiyorsanız iş arkadaşlarınızın veya iş ortaklarınızın anneleri için uygun bir hediye seçmeniz çok önemlidir.

Babalar Günü için Kurumsal Hediye

Firma çalışanlarınızın Babalar Günü’nü kutlamak için kurumsal hediye ajansı Popilero’dan destek alabilirsiniz. İhtiyaca yönelik çözümlerimizle iş hayatında mutlu babaların ve çalışanların sayısını arttırıyoruz.  Babalar Günü’nde babaları ve diğer baba figürlerini kutluyoruz. Babalar Günü’nü işyerinde kutlamak istiyorsanız iş arkadaşlarınızın veya iş ortaklarınızın babalarına düşünceli bir hediye almak çok önemlidir. Hediye seçerken babaların ilgi alanlarını ve tercihlerini düşünün. Kuruluşunuzun ideallerini desteklemek ve çalışanlarınızın babalarını memnun etmek için Babalar Günü’nde kurumsal hediyelerin doğru seçilmesi gerekir.

Mimarlık Günü için Kurumsal Hediye

Hayatlarını tasarlamaya adamış mimarlar için gerçekten etkileyici bir kurumsal hediye paketi hazırlamak kolay değildir. Ancak merak etmeyin, ilgi çekici dokunuşlarımızla iş arkadaşlarınızda çocuksu bir merak uyandırmayı başaracaksınız. Mimarlık Günü olarak adlandırılan eşsiz bir günde mimarların ve tasarımcıların çalışmalarını onurlandırıyoruz. İster Mimarlık Günü’nü profesyonel bir bağlamda anmak ister mimarlar için hediyeler seçmek isteyin, bu alanda çalışanların bağlılıklarını ve başarılarını takdir etmek çok önemlidir.

Öğretmenler Günü için Kurumsal Hediye Kutusu

Hak ettikleri büyük teşekkürü bir hediye kutusuna sığdırarak öğretmen kadronuza sunabilirsiniz. Emeklerine duyduğunuz saygıyı gösteren kurumsal hediye notları ile minnetinizi iletmenize yardımcı oluyoruz. Öğretmenlerimizin ve eğitim alanında çalışan diğer eğitimcilerin Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz. Öğretmenler Günü için kurumsal hediye almak istiyorsanız, onların çabalarını ve başarılarını onurlandırmak için uygun bir hediye seçmek çok önemlidir. Öğretmenler geleceğimiz için çok önemlidir.

Motivasyon Arttırıcı Hediye Kutusu Seçenekleri

Seçeceğiniz kurumsal hediye kadar hediye kutusunun görüntüsü de son derece önemlidir. Kurumsal hayatta her şey şık ve zarif olmalıdır. Bu nedenle hediyenizin paketlenmesinde yüksek kalite, birinci sınıf malzemeden vazgeçmemelisiniz. Motivasyonel hediye kutuları seçenekleri, iş arkadaşlarınızı veya sevdiklerinizi teşvik etmenin ve neşelendirmenin harika bir yolu olabilir. Hediye kutusunun içeriğini alıcının tercihlerine ve gereksinimlerine göre uyarlamak en iyisidir. Kişiselleştirilmiş bir hediye sunarak onların motivasyonunu bu şekilde artırabilirsiniz.

Şirketinize özel tasarlanmış kurumsal hediye kutuları ile marka kültürünüzü çalışanlarınıza ve müşterilerinize yansıtmanızı sağlıyoruz. Sürdürülebilir bir markalaşma için Popilero hediye kutusu seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular ❓

Çalışanlarınıza sunacağınız kurumsal hediyelerde şirket kültürünü yansıtan seçimler yapmanız gerekir. Bunun yanı sıra iş arkadaşlarınıza değer verdiğinizi gösterecek kişisel dokunuşlar eklemeyi de ihmal etmemelisiniz.

Müşterilerinize sunacağınız kurumsal hediyelerin alıcılara özel hissettirmesine özen göstermelisiniz. Ayrıca müşteri hediyelerinin pazarlama operasyonunuzun bir parçası olduğunu unutmamalısınız. Bu nedenle akılda kalıcı ve markanıza bağlılık uyandıran seçimler yapmaya çalışmalısınız.

Standart ofis araç gereçleri ofis çalışanlarına sunulacak kurumsal hediyeler için iyi bir başlangıçtır. Ancak yalnızca bununla yetinmemeli, çalışanlarınızın rahatlamasını ve motive olmasını sağlayacak yaratıcı fikirler de bulmalısınız.

Şirketinizde yeni çalışmaya başlayacak iş arkadaşlarınız için kurum kültürünü yansıtan bir hediye seçimi yapmalısınız. Ayrıca destekleyici kurumsal hediye notları ile yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

Erkek çalışanlarınız için kurumsal hediye alırken işlevsellikle marka değerlerini bir araya getirmeyi hedeflemelisiniz. Masa üstü hediyelerden kahve çeşitlerine, iş türüne ve sektöre göre farklı seçimler yapabilirsiniz.

Yönetici pozisyonuna geçen çalışanlarınız için masa üstü hediyelerden yararlanabilirsiniz. Markanızın imajıyla uyumlu zarif bir isimlik akla gelen ilk seçeneklerden biridir. Ancak hediye kutunuzu kişisel dokunuşlarla da zenginleştirmelisiniz.

İşe yeni başlayan çalışanınızın hediye kartına yazacaklarınız, şirketinize enerjik bir şekilde katılmasına katkı sağlar. Bu nedenle her zaman destek olacağınızı, emeklerinin karşılığını sunacağınızı belirten samimi bir not yazabilirsiniz.

Verimli ve mutlu çalışma alanları yaratmanın en iyi yollarından biri kurumsal hediyelerdir. Kurumsal hediyeler aracılığıyla çalışanlarınıza değer verdiğinizi ve emeklerini takdir ettiğinizi gösterebilirsiniz. Bu tür jestler, ekibinizin çok daha yüksek motivasyonla şirket hedeflerini gerçekleştirmek için çalışmasını sağlar.

Kurumsal hediye paketlerinizin hazırlanması; ürün sayısı ve türüne değişkenlik göstermektedir. İletişim formumuzu doldurarak talep oluşturduğunuz takdirde teslim süresi hakkında daha net bilgi alabilirsiniz.

İletişim Formu

Teklifinizi inceledikten sonra size en hızlı şekilde dönüş sağlayacağız.