Kurumsal Bayram Mesajları

Kurumsal bayram mesajları, şirketlerin önemli günlerde çalışanlarını unutmadığını gösteren mesajlardır. Sadece çalışanlar için değil, iş arkadaşlarınız için de kurumsal bayram mesajları arıyor olabilirsiniz. Bu mesajlar sayesinde kurumsal şirketlerde çalışan kimseler, bayramlarda yalnız olmadıklarını görebilirler.

Ayrıca dilerseniz kurumsal bayram mesajları ile birlikte çalışanlarınıza küçük hediye paketleri gönderebilir, onları özel günlerde mutlu edebilirsiniz. Popilero, tam olarak bu konuda da yardımınıza koşmaktadır.

Şirketinizdeki çalışanlar için ve iş arkadaşlarınız için kişiselleştirebileceğiniz hediye kutuları sayesinde bayram gibi özel günlerde çalışanlarınızın yanında olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sitemizde yer alan “Kurumsal Hediye” kategorisine göz atmaktır.

Bütün bunlarla birlikte, dini ve resmi bayramların hem birlik ve beraberliğimiz için hem de sevdiklerimizi mutlu etmek için ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. İşte bu sebeple bizler de yazımızda sizler için çeşitli kurumsal bayram mesajları derlemesi yaptık.

Ramazan Bayramı için Kurumsal Mesajlar

Ramazan Bayramı, insanların birlik ve beraberlik için adımlar attığı bir bayramdır. Bu bayramda küsler barışır, aileler yeniden bir araya gelir ve mutluluk hüküm sürer. Bu sebeple sizler de çalışanlarınıza veya iş arkadaşlarınıza kurumsal Ramazan Bayramı mesajları göndererek bayramda onları yalnız bırakmadığınızı hatırlatabilirsiniz.

Ramazan Bayramı’nda gönderebileceğiniz bazı kurumsal bayram mesajları şunlardır:

 • Ramazan Bayramınızın mutlu, coşkulu ve bereketli geçmesini dilerim.
 • Sevgi dolu nice bayramlar geçirmenizi dileyerek bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.
 • Ramazan Bayramı bütün Müslüman alemine hayırlı olsun. Bayramınızı kutlarım.
 • Bayramınızın hayırlı ve neşeli geçmesini temenni eder, sevdiklerinizle mutlu günler geçirmenizi dilerim. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
 • Ramazan Bayramı’nız, kalbiniz kadar güzel geçsin. Herkese iyi bayramlar dilerim.
 • Yüzünüzden gülümsemenin eksik olmadığı, güzelliklerle bezeli bir Ramazan Bayramı geçirmenizi temenni ediyor, bayramınızı kutluyorum.

Ramazan Bayramı’nın birlik ve beraberliği temsil ettiğini bilerek yazacağınız içten bayram mesajları, herkesi mutlu etmeye yetecektir.

Kurban Bayramı için Kurumsal Mesajlar

Kurumsal bayram mesajları elbette ki sadece Ramazan Bayramı ile sınırlı değildir. Kurumsal Kurban Bayramı mesajları ile çalışanlarınıza ve iş arkadaşlarınıza Kurban Bayramı’nda da onları hatırladığınızı gösterebilirsiniz. Kurban Bayramı’nda gönderebileceğiniz bazı kurumsal bayram mesajları örnekleri şu şekildedir:

 • Ailenizle birlikte sevinçli ve hayırlı bir Kurban Bayramı dilerim.
 • Bu bayramda dileklerinizin kabul olmasını, ailenizle birlikte sağlıklı ve huzurlu vakitler geçirmenizi temenni ederim.
 • Büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öpüyor, Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyorum.
 • Kurban Bayramı’nın hepimiz için hayırlara vesile olmasını diliyor, bayramınızı kutluyorum.
 • Bu Kurban Bayramı’nın bütün Müslüman aleminin birlik ve beraberliğini sağlamasını temenni eder, sevdiklerinizle geçirdiğiniz huzurlu bayramlar dilerim.

Kurban Bayramı için hazırladığımız kurumsal bayram mesajları size yeterli gelmediyse dilerseniz çalışanlarınıza ve iş arkadaşlarınıza küçük bir hediye kutusu göndererek onları mutlu edebilirsiniz.

Resmi Bayramlar için Kurumsal Mesajlar

Sadece dini bayramlarda değil, milli bayramlarda ve diğer özel günlerde de kurumsal bayram mesajları göndermek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda da hızlı bir biçimde yardımınıza koşacak bazı kısa resmi bayram mesajları derlemesi ile yanınızdayız.

İşte sevdiklerinize 30 Ağustos ve 29 Ekim gibi milli bayramlarda da diğer özel günlerinde de gönderebileceğiniz bazı kurumsal bayram mesajları:

 • Bayramınızı kutlar, her gününüzün bayramlar kadar coşkulu geçmesini dilerim.
 • Sevdiklerinizin yanında geçirdiğiniz huzurlu ve sağlıklı bayramlar temenni eder, bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.
 • Neşeli, bereketli, huzurlu bir bayram dilerim.
 • En güzel anılarınızı ailenizle ve dostlarınızla birlikte paylaştığınız güzel bir bayram temenni ederim.
 • Kardeşliğe, barışa ve yüzünüzde güzel bir gülümsemeye vesile olan bir bayram dilerim.
 • Bayramınız kutlu ve mutlu olsun.

Herkes hatırlanmayı sever. İşte tam olarak bu sebepten ötürü yukarıda da örneklendirdiğimiz nostaljik bayram mesajları yardımınıza koşacaktır. İş yeriniz içerisinde de bayram havasını yansıtacak olan bu kurumsal bayram mesajları ile çalışanlarınız ve iş arkadaşlarınız her daim yanlarında olduğunuzu bileceklerdir.

Popilero, bayram mesajları ekleyebileceğiniz birbirinden güzel not kartlarını da sizler için tasarlamaya devam ediyor. Alacağınız hediye kutularına çeşitli sticker ve notlar ekleyebilir, kalemizden dökülen cümleleri dilerseniz kupalara, termoslara ve defterlere baskı yapmamızı talep edebilirsiniz.

MenuFavorilerimHesabım Başa Dön
0