Gizlilik Politikası

Popilero (Temcar Bilişim Ticaret Limited Şirketi) gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir, Popilero ’yu  ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik, ürün ve müşteri yorumları veya üyeler tarafından siteye eklenmiş olan içerikler de dahil, düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Popilero ‘ya  aittir.

Müşteri tarafından sitede yayınlanmasına izin verilen tüm yazı, resim, vb içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Popilero ‘ya üyelik sırasında veya daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgiler talep edebilir, bu bilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için Popilero tüm önlemleri almaktadır, bilgi alınan tüm sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart kuruluşlarınca online olarak gerçekleştirilmektedir, Popilero ilgili güvenlik standartlarına her daim uyum sağlamaktadır.

Kayıtlı bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler web mağazamızda üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Popilero ve iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve çeşitli uygulamalar için süresiz olarak kayda alınabilir, Popilero ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir. İade durumunda müşterinin ürünler için fatura ibraz etmesi zorunludur.

Sipariş, ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi Popilero web mağazasında yapılacak her alışveriş sırasında görülebilecek ve geçerli olacaktır.

Popilero belirli dönemlerde müşteri izinleri alınmış hedef kitlelerine eposta ve diğer yöntemler ile pazarlama ve bilgi mesajları gönderebilir, bu mesajları almak istemiyorsanız e-mail içerisindeki üyelikten ayrıl linkine tıklayarak eposta listesinden çıkabilirsiniz.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Ünvan: Temcar Bilişim Ticaret Limited Şirketi

Adres: Yenibosna Merkez Mahallesi Yalçın Koreş Caddesi Atlas Sitesi No 36A Bahçelievler/İstanbul

Telefon: 0212 807 18 89

E-Posta: info@popilero.com