Erkek kardeşe doğum günü mesajları

Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları 

Erkek kardeşler, hayatta en zorlu anlarda destek sağlayabilen kurtarıcı gibidirler. Birlikte büyümek, ortak deneyimler yaşamak ve çoğu kişi tarafından hep haşarı bir ilişki olduğu düşünülse de erkek kardeşler canınız yandığında, desteğe ihtiyacınız olduğunda gözünü kırpmadan yanınızda bulacağınız kişilerdir. Erkek kardeşlerle birlikte büyümek, birçok şeyi paylaşmayı da öğretir. Aynı zamanda erkek kardeş, aile içinde koruyucu bir rol model olurlar. Davranışları, başarıları ve değerleriyle ilham kaynağı olabilirler. Ve siz de onları en özel günlerinde mutlu etmek isteyebilirsiniz. Erkek kardeşe doğum günü mesajları olarak hazırladığımız bu yazımızda onları mutlu edecek yazılar bulabilirsiniz. 

Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları Örnekleri 

Erkek kardeşe doğum günü mesajları örnekleri bulabileceğiniz bu yazımızda farklı özel sözler ve doğumgünü mesajları oluşturabilirsiniz. Erkek kardeşinizin doğumgününde onu mutlu etmek için güzel bir hediye oluşturabilirsiniz. Hediyesiz bir doğumgünü düşünülemez, kardeşinizin ilgi alanlarına ve hobilerine uygun bir hediye seçmek onu mutlu edebilir.

Öyleyse seçeceğiniz güzel bir doğum günü mesajını anlamlı bir hediye ile taçlandırabilirsiniz. Popilero sizlere bu konuda da ilham olabilecek çeşitlilikte erkek kardeşe hediye seçenekleri ile erkek kardeşleriniz için birbirinden güzel hediye alternatifi sunar. Erkek kardeşinize duygusal bir hediye vermek için ona özel bir not veya doğum günü mesajı yazabilirsiniz. Onun için ne kada özel olduğunu ve ne kadar değerli olduğunu ifade eden içten bir doğum günü mesajı, onun kalbi ısıtabilir. 

Erkek Kardeşe Duygusal Doğum Günü Mesajları 

Her ne kadar erkek kardeşlerle duygusallık anlamda bağlar çok belli edilmese de onlara duyduğunuz sevgi ve içtenlik çok farklı boyutlardadır. Ve bazen onun en özel gününde erkek kardeşe duygusal doğum günü mesajları yazmak isteriz. İşte bu yazımızda farklı farklı erkek kardeşe duygusal doğum günü mesajları örnekleri bulabileceksiniz:

 • Sevgili kardeşim, bu gün senin doğduğun gün ve ben bu özel günü kutlamak için buradayım. Seninle birlikte büyümek, paylaştığımız anılar ve deneyimler benim için çok değerli ve kıymetli, sen iyi ki benim kardeşim olmuşsun ve  beraber büyümüşüz. 
 • Canım kardeşim, seninle iyi günde kötü günde her zaman yan yana olduğumuz için minnettarım. Bu özel ve anlamlı gününde tüm güzellikler seninle olsun, her daim yanında olacağım, iyi ki doğdun kardeşim.
 • Dışarıdan sert görünebilirsin ama ben senin kalbinin ne kadar yumuşak olduğunu biliyorum. Senin gibi bir erkek kardeşe sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her an hissediyorum doğum günün kutlu olsun. 
 • Yaşın ne olursa olsun sen babamdan sonra benim arkamdaki tek dağsın, dayanağımsın. Varlığın her zaman bana huzur ve güven verecek. Her dara düştüğümde yanımda senin olduğunu ve desteğini asla esirgemeyeceğini bildiğim tek insansın bu hayatta. 
 • İyi ki senin gibi harika bir kardeşe sahibim. Seninle birlikte geçirdiğim her an, hayatımı daha anlamlı kılıyor. Doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum. 
 • Kardeşlik bağımızın hiç kopmaması ve her geçen gün daha da güçlenmesi dileği ile, yeni yaşın kutlu olsun diğer yarım. Umarım bu yeni yaşında tüm hayallerine bir adım daha yaklaşırsın. 

Erkek Kardeşe Komik Doğum Günü Mesajları 

 • Yaş aldıkça esprilerin güncel kalabiliyor neyse ki sadece yaşın değişiyor. Büyümüyorsun be çocuk, ama seni böyle de seviyoruz merak etme, başımızdan eksik olma, iyi ki doğdun bro.
 • Kardeşim, yaşlanmanı kutluyorum. Artık saçlarında beyazlar çıkmaya başlamış, ama bu seni hala komik yapmaktan alıkoymuyor. Her zaman esprilerinle parlıyorsun. 
 • Gökten üç elma düştü, biri sen biri ben biri de senin müthiş mizah yeteneğin. Üçümüz birlikte büyüdüğümüz için çok şanslı hissediyorum gerçekten. Yeteneğin sayesinde gülerek ve yaşlanmadan büyüdük. İyi ki varsın adamım.
 • Sabahları sulu şakalarla uyandıranım, anne ve babaya hep ispiyonlayanım, hiç bir sırrımı saklamayanım, saçlarımı bozmaktan hiç vazgeçmeyenim, benim başımın tatlı belası iyi ki doğdun, iyi ki varsın. Sensiz bu hayat çekilmez be kardeşim.
 • Erkek kardeş, başınıza gelebilecek en güzel şey, sırdaş, moral deposu, ruh kırıklarının tutkalı, ayakta duramadığın anda koltuk değneği, karanlıkta elini uzattığında hep bulduğun el, kimse olmadığında sesini duyan tek kişi ve sizi çocukça ağlatabilen tek kişidir. 

Erkek Kardeşe Kısa Doğum Günü Mesajları

 • Her zaman birlikte olduğumuz anıları düşünüyorum ve bunlar beni gülümsetiyor.Seninle geçirdiğim her an eğlence ve komiklilikle dolu.Doğum günün kutlu olsun. 
 • Dünyanın en harika kardeşine doğum gününde sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.
 • Seninle birlikte büyümek ve hayatı paylaşmak benim için büyük bir zevk. Doğum günün kutlu olsun benim diğer yanım. 
 • Erkek kardeş, insanın her zaman sırtında koca bir dayanak, varlığı ile insana kendini güvende hissettiren koca bir dağ gibidir. İyi ki doğdun kardeşim. Seni seviyorum. 
 • Dünyanın en tatlı kardeşi, doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın sana tüm güzellikleri getirsin. 
 • Benim bu hayattaki en büyük şansım, anne ve babamın bana olan en büyük mirasısın sen. Varlığınla huzur bulduğum kardeşim iyi ki doğdun iyi ki varsın.
 • Kardeş candan öte canan. Canımdan çok sevdiğim diğer yanım iyi ki doğdun seni seviyorum. 

Erkek kardeşe doğum günü mesajları ararken bunun yanında ne hediye edeceğinizi de düşünüyorsanız, Popilero’nun birbirinden farklı hediye kutusu seçenekleri ile bu özel günü daha da anlamlandırabilirsiniz. Doğum günlerine özel hediye kutuları içerisinde birbirinden anlamlı farklı hediye seçenekleri ile ona unutamayacağı bir anı yaşatabilirsiniz. 

Erkek Kardeşe Uzun Mesajlar

Erkek Kardeşe Uzun Doğum Günü Mesajları

 • Canım kardeşim sende benim gibi eskileri hatırladığında paylaşamadığımız oyuncakları, yarıştığımız bisiklet sürüşlerini ve ilk düştüğümde yaramı üflediğin anları hatırlıyor musun? Ne de güzel günlerdi, ne çok eğlenirdik, gülerdik. İyiki seninle çokca anı biriktirmişim iyi ki doğdun iyi ki varsın hayatımın anlamı. 
 • Sen benim bu hayattaki en yakın arkadaşım, sırdaşımsın. Ve her zaman destekleyici ve anlayışlı bir kardeş olduğun için sana teşekkür ederim. Hayatım boyunca seninle beraber büyümek, seninle güzel anılar biriktirmek benim için her zaman büyük bir zevkti. Seninle olan ilişkimizde her zaman birbirimize güvendik ve birbirimize destek olduk. İyi ki doğdun iyi ki benim kardeşim olmuşsun.
 • Seninle her zaman gurur duyuyorum. Hayatında başardığın her şeyde senin yanında olduğumu bilmeni isterim.Senin azmin, çalışkanlığın ve tutkun beni her zaman mutlu etmiştir. Başarılarının devam etmesini diliyorum ve her zaman senin destekçin olacağımı unutmamanı diliyorum canım arkadaşım. 
 • Bir derdim olduğunda, kimseye anlatamadığımda, kimsenin nasihatlerini dinlemeyi kaldıracak gücüm olmadığında beni sadece dinleyerek omzunda bana yer ayırdığın ve beni rahatlattığın için sana minnettarım canım kardeşim. Bu hayatta anne babamdan sonra bana en iyi gelen tek arkadaşım, sırdaşım ve yoldaşımsın ve bunun ömür boyu böyle kalmasını diliyorum. Hayatımın anlamı ve neşesisin sen iyi ki doğdun güzel kardeşim. Seni çok seviyorum. 

İlginizi Çekebilir: Anneye Alınabilecek Hediyeler

Doğum Gününde Erkek Kardeşe Ne Yazılır?

- İyi ki doğdun benim diğer yanım, can kardeşim.
- İyi ki varsın bu hayattaki tek dayanağım, sırdaşım canım kardeşim.
- Doğum günün kutlu olsun hayatımdaki en özel erkek.
- Sensiz bir dünya düşünemiyorum, varlığınla hayatımıza her zaman neşe katan bir çocuksun sen, iyi ki doğdun.

Abladan Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Yeni yaşın sana tüm güzellikleri getirsin canım kardeşim. Ablan olarak seni her zaman sevdim ve çok sahiplendim. Sen de her zaman beni çok sevdirdiğini hissettirdin ve hep bana bir dayanak oldun. Bunun için sana minnettarım iyi ki doğmuşsun evimizin neşesi. Seni seven ablan.

Erkek Kardeşe Doğum Günü İçin Anlamlı Mesaj

Seninle büyümek, her zaman el ele olmak hayatımın en büyük hediyesi oldu. İyi ve kötü tüm zamanlarda her an birlikte olmak, seninle paylaştığım tüm anılarım ve hatıralarım benim için çok değerli. Sana hayallerini gerçekleştirebileceğin güzel bir yolculuk diliyorum ve her adımda başarıya ulaşmanı temenni ediyorum benim en güzel yol arkadaşım. İyi ki varsın canım yoldaşım.

MenuFavorilerimHesabım Başa Dön
0